Arthrobiotic NS — probiotyk o świetnym składzie i działaniu

Niegdyś uważało się, że probiotyki działają wyłącznie na florę bakteryjną jelit, jednak dziś ten mit przeszedł już do historii. Badacze odkryli, że mają one ogromny wpływ na kondycję kości oraz mięśni. Wystarczy dobrać odpowiedni produkt o takim składzie, który rzeczywiście służy naszemu układowi kostnemu i mięśniowemu. Z myślą o wszystkich osobach, które szukają wsparcia w suplementach, powstał produkt o doskonałych składnikach - Arthrobiotics NS. To unikatowe połączenie tego, co pochodzi z natury. Nie zawiera on ani grama konserwantów, substancji słodzących czy glutenu.

Preparat jest synergią bakterii, które mają właściwości probiotyczne, a także ziół wpływających na stan kości, funkcjonowanie mięśni i chrząstki. Znajdziesz w nim aż 2 szczepy bakterii, jakie zostały skoncentrowane w wysokiej ilości, dzięki czemu w krótkim czasie zobaczysz efekty jego stosowanie. Dodatkowo w składzie zawarta została mieszanka 5 ziół o działaniu przeciwzapalnym. Poza tym probiotyki mają niezbędne witaminy oraz minerały, których suplementacja jest potrzebna do prawidłowej pracy całego organizmu. Za sprawą wysokiej koncentracji składników zawartych w suplemencie jest on świetną propozycją nawet dla sportowców czy osób borykających się z chorobami układu kostnego bądź mięśniowego.

Probiotyk Arthrobiotic — zdrowe mięśnie i chrząstka

Jednym z istotnych składników naszego probiotyku jest kwas L-askorbinowy znany pod nazwą "witamina C". To właśnie on przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu. Jest on niezbędny nie tylko po to, bo cieszyć się piękną skórą czy poprawnym funkcjonowaniem naczyń krwionośnych. Jego znaczenie jest znacznie szersze. Występuje on w skórze, tkance łącznej kości, więzadłach, ścięgnach, rogówce, a także jest składnikiem chrząstki i mięśni szkieletowych. Dlatego warto zadbać o jego wysoki poziom, aby cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem, szczególnie gdy uprawiamy sport.

Niestety po 25. roku życia zmniejsza się ilość wytwarzanego kolagenu. Jego ubytek jest widoczny gołym okiem - choćby w wyglądzie skóry. Warto zadbać o jego produkcję, przyjmując witaminę C w odpowiedniej ilości. Jest ona niezbędnym składnikiem w diecie, aby zyskać odporność, silne zęby, kości i mięśnie. W naszym probiotyku znajdziesz właśnie wysokiej jakości kwas L-askorbinowy, który w połączeniu z innymi minerałami, witaminami oraz ziołami zapewni Ci świetne samopoczucie i kondycję.

Probiotyk na kości i nie tylko — Arthrobiotic

Czy wiesz, że w naszym probiotyku znajduje się wszystko to, co jest niezbędne do prawidłowej pracy organizmu? To także węglan magnezu, jaki odpowiada nie tylko za naszą pamięć czy koncentrację, ale także poprawia działanie mięśni i umożliwia zachowanie zdrowych kości. Dodatkowo znajdziesz w nim witaminę B12 oraz D, a także kwas pantotenowy, kwas foliowy, siarczan manganu, wyciąg z kłączu pochrzynu czy wyciągi z korzenia lukrecji, z kory wierzby oraz kory i liści surmii. To nie koniec składników, które tworzą ten wszechstronny probiotyk. Zamiast przyjmować wszystkie suplementy oddzielnie, warto sięgnąć po nie w skoncentrowanej dawce probiotyku.